... Vlk v ovčím rouše neštěká, ale kouše...

Hard hlína hadr...

28. února 2008 v 17:38 | Johnnie |  ► Hlína hadr (bez hadru... takže nevim kdo to tu bude mejt)
... Především... původně bylo s touto rubrikou zamýšleno uplně něco jinýho, ale...
... neska byla fak hlína... Nejdřív jeden učitel (btw... by potřeboval logopeda... nebo překladatla) konečně přišel na to, že nevybral zrovna šťastný způsob výuky, když s náma probíral na seminářích uplně to samý, co na přednáškách (btw... v úterý na přednášce, zrovna když sme se cpaly čokoládovejma hroudama (což byly zlomky z 4,5kilovýho toblerone... a musel na nás beat docela zajímavej pohled asi...), se zadních řad voptal: "Slyšíte mě tam nahoře?"... a vodtamtud se vozvalo: "Co řikal?!?"... no, to byla taky hlína... skoro jako, když psal na tabuli řecky a pak se ptal, jestli to je čitelný, páč prej někdy škrábe jak kocour... poměrně po dlouhý době mu došlo, že je zřejmě jediný v posluchárně, kdo to dokáže přečíst... a nebo to tak přišlo jen mý omezený existenci... páč z řeckejch písmen znám asi jen alfabetagamadelta...)...
... ovšem to, co mě neska totálně voddělalo, se stalo až na logice... a řikám, že je mi aj tak nějak jedno, kdo si to bude číst, protože vosoby, ze kterých přímo srší ego a inteligence jim teče ušima, by se nad to měli, dle mě, umět povznýst a nemělo by se jich to dotknout... tak tedy- řešili jsme samostatně příklad (jeden z prvních toho typu) a mě překvapilo, jak rychle to měla vedlesedící Zajda celý hotový... až nechtěně nahlas řikám: "Jak to že už to máš hotový?!"... vodpovědi se mi dostalo z předních lavic: "Víííš... MY už to tady máme hotový všššichni!"... ne, že by se mě to nějak dotklo... jen mě to prostě zarazilo... stejně tak tón, jakym byla ta potupná poznámka pronesena... takovej... no potupnej... až si člověk připadal... no jako tupec ;-))))
... ještě, že zrovna já si z takovejdlech poznámek nic nedělám... nedělá mi proublém přijmout kritiku... nebo na ni regálovat... nemyslim si vo sobě, že sem zosobnění inteligence a dokanálnosti... a z vlastní blbosti si dokážu dělat hlínu...
(... a kdybych měla neska fak hard upřímnou náladu, připsala bych ještě, že případné komentáře vod zainteresovaných vosob uvítám... a nesmažu... no, ale pochybuju, že by se zrovna tací zdržovali v bažině ztracenejch existencí... a taky vo tom, že bych někdy chtěla beat až tak upřímná...)
;-)))... Já...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 simona simona | E-mail | 8. března 2008 v 16:16 | Reagovat

to si vymýšlííš ty????

2 Johnnie Johnnie | 8. března 2008 v 18:42 | Reagovat

eh... nó... přesně nevim jak to myslíš... každopádně odpovědět se pokusim... tak zrovna todle si na mě vymyslel život... ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama