... Vlk v ovčím rouše neštěká, ale kouše...

Srpen 2008

I think I love her!... Is it possible?!... ;-)

30. srpna 2008 v 23:55 | Johnnie... L.A.M.F. |  ► Onomatopoie ("řikej si ono-má-to-pyje"... alias MUZIKA, bez ní se nedá žít)
... Můj věčný idol a ideál ženský dokonalosti... (vomlouvám se Kate Moss, ale ta prostě nenosí tak skvělý hadry a nemá tak úžasněj hlas :-D)...

Spoon on tha Moon

27. srpna 2008 v 21:20 | Johnnie... Tha Angel of Insane... dot com |  ► Poezie (bez pointy) a filozofie (bez názoru)
... aneb když už nic na splín nezabírá, má slovo "Psychologie psaného slova"... (btw jsem si téměř jistá, že nic konkrétnějšího sem eště nenapsala... Vzhledem k notně použitým abstraktním pojmům a metonymii, jež se táhne textem, sic jak smrad, za to porádnej, je toto vědomí docela ubohý... :-D)

Má slova patří stvůře,
jež vždy naletí
noční můře-
- falešnému objetí...
... a už jen cynicky
a možná z recese,
na teď a nebo navždycky
dostávám se z deprese...
A mluvím k větru,
jenž foukal tu noc,
když choulila jsem se k tvému svetru,
i částečné zatmění má svou měsíční moc...
... vrať se
a zhasni svíčky,
ztrať se
... světe entit za zavřenými víčky...

Číslo 6 žije... ?!?

27. srpna 2008 v 21:11 | Jo... jo, zas já... |  ► Votázky a vodpovědi (duffáme, že ne bez po vši mnutí... ale nikdo je vás číst nenutí)
... tak sem si našla a zodpověděla další salvu votázek... :-D... já už vopravdu nevim, proč to dělám... asi z principu... ale nevim jakýho :-D

Tha daylight dies... just now

26. srpna 2008 v 20:46 | Jožinnie z bažiny... |  ► Onomatopoie ("řikej si ono-má-to-pyje"... alias MUZIKA, bez ní se nedá žít)
Daylight dies - Lies that bind
..............................................................................
... Faithless
and the lies that
bind us
with truth
disclosed by silence
a fragile trust
weathered and lost

Time may dull
but will never heal
scars hewn by
unspoken deception
and wordless honesty...

So blind to find it before?!

26. srpna 2008 v 17:00 | Johnnie... Absinthe Banshee |  ► Poezie (bez pointy) a filozofie (bez názoru)
... kruci chytá mě sentimentální... :-D... noo ale lepší než nostalgie nee?!... ;-)

Po čem toužila jsem, v tobě nalézám,
je sladce otrávený šíp- ta Amorova střela...
a člověk v tom nemůže bejt sám,
... dva blázni... a jen jedna cela...

5. Řetězák... zas někdě nalezenej...

26. srpna 2008 v 0:25 | Jo hnnije... |  ► Votázky a vodpovědi (duffáme, že ne bez po vši mnutí... ale nikdo je vás číst nenutí)
fak nemam co dělat... je to ubohý ale holý fakt... venku je zima a hnusně, z civění do knížky už mě neska bolej voči, na televizi se koukat asi nepřinutim... hlad nemam... zvířata aj všichni na icq asi spěj už... tak při zvuku Pearl Jamu... vyplňuji další řetězáky... no já nevim, ale vono mě to aj určitym způsobem baví... ňáký votázky sice stojej za hovno, ale na ňáký by mě ani nenapadlo si vodpovědět... a takle se nad tim můžu zamyslet... hmm...

Tha voice inside my head...

25. srpna 2008 v 21:43 | Johnnie... L.A.M.F. |  ► Onomatopoie ("řikej si ono-má-to-pyje"... alias MUZIKA, bez ní se nedá žít)
... a na večír eště něco k poslechu... Celej den mi to hraje v hlavě...


Pearl Jam - State of love and trust (unplugged)
..................................................................................
... Wanna back, back it away,
And I listen for the voice inside my head
Nothin´, I´ll do this one myself
Oh and the barrel waits, trigger shakes
Aimed right at my head, I want you to help me
Help me from myself...

Echoo o dalších akcích, kerý stojej za to... a na kerý se chystáme...

25. srpna 2008 v 21:07 | Johnnie L. van Hell |  ► Onomatopoie ("řikej si ono-má-to-pyje"... alias MUZIKA, bez ní se nedá žít)
... no vzhledem k tomu, že náš blog čtou asi jen 3 lidi z tohodle kraje, tak články tohoto typu zřejmě nemaj asi moc cenu (páč ty 3 vo těch akcích určitě věděj :-D)... ale zas co já vim, kdo sem čas vod času nakoukne... takžee... ;-)

Trhlina času :-D

25. srpna 2008 v 12:58 | Johnnie... |  ► CITa/áTY (od nás bez nás...)
"Oooch! Natrch sem si dííru!"
... právě prohlásil brácha, když se pokoušel hrát na imaginární kejtru Smoke on the water a při tom si naháhnout jeansy... noo a jeho přírodně utvořená díra na koleni je zas o pár cenťáků většíí!... Mam z něj radost, konečně se začal ubírat správným směrem :-DDD... no prostě ty jeho "skejťácký" hadry se k němu vubec nehoděj ;-)
Pitt
;-)... Noo eště s nim bue trocha práce, než se dostane na takle vysokou laťku... ale jednou určitě s odporem vodhodí tu mikču z Quicksilveru... ach :-DDD

L-O-V-E

24. srpna 2008 v 23:28 | Johnnie... Absinthe Banshee |  ► Onomatopoie ("řikej si ono-má-to-pyje"... alias MUZIKA, bez ní se nedá žít)
... krásná písnička... aa... co dál říct?!... "so spell it L-O-V-E"...
Mějte rádi... a nenechávejte si to pro sebe! ;-)...


The Outpatience - L-O-V-E
.........................................................................................
The melody of life in tune
Will soon point to you
And then you'll come to find
One heart beats for two

And in case you didn't notice this time
I'm gonna spell it out for you
I spell it L-O-V-E love
L-O-V-E

Fotky... Metal fest 2008

24. srpna 2008 v 18:53 | Johnnie L. van Hell |  ► PICtures (bez nařčení z plagiátorství... duffáme)
Tak jen tak na vokázku pár fotek z Tachova... pro ty co nebyli a tak... No byla to fak pecka akce!... (nemam eště fotky všech kapel co hrály, le slim, že takle zatim stačí...)

4. Řetězák... ten písničkovej

21. srpna 2008 v 21:39 | Johnnie... |  ► Votázky a vodpovědi (duffáme, že ne bez po vši mnutí... ale nikdo je vás číst nenutí)
… a eště sem našla jeden zajímavej… ale ten mě fak bavil… a vobčas jako fakt hlína, co vychází… někdy to zkusim znova… prostě jen pustit náhodný přehrávání… a hezky song po songu…

3. Řetězák... soukromě zvaný "V.I.P.Č.- Výkonný imbecilní požírač času"

21. srpna 2008 v 5:06 | Johnnie... bla bla bla... |  ► Votázky a vodpovědi (duffáme, že ne bez po vši mnutí... ale nikdo je vás číst nenutí)
Jo tak tenhle je taky dobrej… tea… úroveň votázek místy silně pokulhává… le vyvažuje to jejich množství… 100 votázek?!... no to by mohlo dát aspoň půl hodky nee?!... a budu se courat :-D…


1. Řetezák, kerej pouští myšlenky ze řetězu :-D…

21. srpna 2008 v 0:26 | Johnnie... with taurin power :-D |  ► Votázky a vodpovědi (duffáme, že ne bez po vši mnutí... ale nikdo je vás číst nenutí)
Tak jo nudim se… nee je to horší… sem zoufalá!... Prokecala bych s někym celou noc, le široko daleko sem jen já… Korzovala bych celou noc po vokolnim světě, le stále mam bolestnej proublém jak narvat nohy do bot… Sežrala bych celou tu be-be buchtu s extra porcí čokoládového pudliku, kerou sem SI neska (z nudy…) upekla, le bolí mě zuby… Naložila bych se od lihu (a s plnou parádou, sem nedávno doplňovala bár… červený víno, rum, griotka, lahváče, absinth, vodka… k tomu redbull, kamikaze, kofola, tonic…) a s cigárem v koutku bych celou noc poslouchala muziku, le už druhej tejden sem na antibiotikách a cigára došly a rodina si na dovču "pučila" muj noutbuk, kde se nachází většina muziky, kerou bych si zrovna ráda pustila… Připusťte, mam právo na to beat zoufalá :-D…
… no a různě sem našla pár řetězáků... kžee du vyplňovat… a duffám, že mě to ňákou tu chvíli vydrží!... (btw na suchu a potichu fak zůstat nehodlám… mam takovej hezkej půllitr vod gambrinusu… plnej vody :-D… a redbull… a usoudila sem, že vo randál by se mi mohla starat PJ Harvey)…

METÁL PRO METAL!...

20. srpna 2008 v 22:10 | Johnnie... Tha metal prayer |  ► Onomatopoie ("řikej si ono-má-to-pyje"... alias MUZIKA, bez ní se nedá žít)
... ANEB DALŠÍCH PÁR POKLADŮ Z YOUTUBE ;-)...

o5 z5...

18. srpna 2008 v 23:17 | Johnnie... Absinthe Banshee |  ► Náš svět (nahoře bez... slunečný voblohy a milosrdnýho nebe)
Ták joo... (ach jo)... Všecky zdravim a chci jen říc, že sem zas zpět v mý domovský bažině... Byla sem se nucena (z)vrátit ze světa už v nedíli včír, páč na nešek ráno sem byla zas bjednaná k... hašiš teď fak nevim proč, le málem se napsala "k veterinářce"... (no buď to mam ňáký popletený bo sem zvííře :-D)... Noo co to taj vlasně a proč... asi jen tak... prostě žee... Sem strašně vospalá, kže se teď chvíli buu asi zbavovat parádního spánkovýho "de Fíka"... A až se proberu :-D, hodim sem pár fotek z tachovskýho Metalfestu a tak...
Zatim brow noc :-D...
Jo a btw... vod středy mam volnej bejvák... asi do neděle... kže esli buete mít nědo čas... můžem něco dniknout... Bramborový likér :-D poteče proudem, jídla bue dost (neska sme už s Maňasem slintaly nad představou pizzy, lasagní a čokoládovejch palačinek :-D...) no a ne, že by bylo něco jako spánek v plánu :-D, le na případný přespání je taj místa hafo... hih zváni ste všici kdo víte kde bydlim :-D... kdo nemáte strach s případných po domě se pohybujících plazů, psychopatyckých koček a velkých černých hlídacích psů... a kdo znáte nás a aspoň přibližně víte co vod nás možete vočkávat... kže se nevotočíte na podpatku, dyž zjistíte, že rum došel právě, dyž sme se pokoušely upíct pizzu, kterou sme se kůlivá zmíněnýmu rumu vomylem snažily upíct z ingrediencí na palačinky s čokoládou... :-D... No a nejlepší asi bue, dybyste se dostavilivši (pozn. aut: to nejni nepovedenej pokus vo archaizmus, nýbrž pravej vokap... Slashský novotvar slovního spojený "dostavili všichni"... hašiš já sem pako :-D) asi kolem čtvrtka... a přežili do pátka, páč to by byla zas jednou fajn příležitost navštívit ňák hromadnějc Rampu... :-D
... Jo a El :)... hih... bohužel, Izzyho sem nepřivezla:-D (nepřivezla sem dokonce ani toho mojeho neurotickýho machineráka, páč se chuák musí začít konečně učit na státnice a tak...)... a hihih... csss a to se sháníš eště po Izzym, dyž máš dom Slashe a Nikkiho ?!... no že se nestydíš :-DDD... ;-)
Čusflus Světlušky, vaše Víla Smrtnička ;-)
...

Bez keců, vopravdu a napořád...

12. srpna 2008 v 22:21 | Johnnie... ;-) |  ► Náš svět (nahoře bez... slunečný voblohy a milosrdnýho nebe)
Noo tak se tu mějte fajnově, světlušky mejch temnejch nocí ;-)... du si zabalit svejch pár švestek... a mizzim... bez Izzyho, le stejně prostě "Shuffle it all"... daleko vod "reality"... a hlavně světa snů... A esli buu lítat?!... to nevim, páč vo tom, že já sem anděl, by se dalo silně pochybovat :-D

PS: ten titulek neberte vážně... právě mi to vyšlo z repráků... a docela se to hodilo... :-D
... No... tak prostě cheers... a... Já se vrátím... ale zákon se mnou nepřijde :-D
...

(F)akt...

12. srpna 2008 v 20:51 | Johnnie... |  ► PICtures (bez nařčení z plagiátorství... duffáme)
Pryč sou ty výčitky a skutek utek,
zmizela radost a s ní i smutek...
... Drží se nad vodou a na dno si sahá,
Láska tě zahřeje... i když seš nahá...
(F)akt...

... I hate mondays

11. srpna 2008 v 23:30 | Jo hnníti budu, když mě nespolkne plamen pekelný... |  ► Onomatopoie ("řikej si ono-má-to-pyje"... alias MUZIKA, bez ní se nedá žít)
Jo... Pondělek... ale za chv už bue po ňom... No a po mně?!... snad nee... Jak se blíží půlnoc, ňák podezřele se "psychicky vyrovnávám"... :-)... Na nikoho už se nezlobim... a buď mlčim bo řikám jen hezký věci... tea se snažim :-)... (jak dlouho to vydrží neřešim :-D)...
Jo a k songu eště... no je dobrej Bob... kruuci já už nevim co řikat páč ta písnička nevzbuzuje zrovna pozitivní myšlenky (ale je bombová...) ... Tak tea buu rači mlčet... le nebojte, střílet nehodlám ;-)...


The Boomtown rats- I don´t like mondays


... so tell me why?!... :-)