... Vlk v ovčím rouše neštěká, ale kouše...

Leden 2012

Rekviem

27. ledna 2012 v 16:34 | Maňas |  ► Onomatopoie ("řikej si ono-má-to-pyje"... alias MUZIKA, bez ní se nedá žít)
Andělé z pěny se mi smáli,
ví, vše co miluješ ztratí se v dáli,
a pak už nezbude ani to co máš,
jen aura smrti, bezbřehá svatozář.

...Uprostřed miliónů vzpomínek, co se odrážej od čtyřech zdí zpátky do mý hlavy jako ozvěna do mlčenlivýho prostoru, vylovila sem tu, že už vlastně nemam "duši". Jak sem na tohle jen mohla zapomenout...vždyť přece, díky Bohu, že už ji nemam - konečně sem teď normální člověk!


HNF - Obřad za mrtvé

Je zkouškový období...

13. ledna 2012 v 14:15 | Maňas |  ► Onomatopoie ("řikej si ono-má-to-pyje"... alias MUZIKA, bez ní se nedá žít)
...což pro mě znamená metamorfózu z člověka na bytost lidskému druhu vzdálenou. Ne že bych už tak nevypadala jako experiment šílenýho vědce se zvrácenym smyslem pro humor, ale během tohohle období doma vrávorám celej den v pyžamu, mam styl měsíc nečesaný a nemytý divoženky, která dobrovolně koexistuje v symbióze s doposud neobjevenými formami života, obličej pokrytej vrstvou kráterů, bujících sopek a pupínkových pohoří, chlupatý nohy, rozteklý stehna, a pižmo, který mixuje vůni bezdomovce a zdechlý ryby…. V téhle snadno zaměnitelné podobě se zfetovanym Yettim chodim občas po lese a se zmatenym výrazem vykřikuju slova typu…epistémé, diskurs, paradigma…fakt, že mě ještě nikdo neodchyt je pro mě záhadou. Asi se bojí, že koušu (..oprávněně). Nicméně k jádru pudla - jak se mi tak nechce učit, tak brouzdám po netu a objevila sem (pravděpodobně už dávno objevenou) kapelu jménem The Pretty Reckless. Ta ženská, co tam zpívá je naprosto úchvatná. Je to takovej Marilyn Manson v sukních. Jak se Vám bude zamlouvat - posuďte sami ;-)
Btw: text songu "My medicine" se pravděpodobně vztahuje k filmu "The Hangover" - ta pasáž , kde se zpívá o tygrovi v pokoji a miminu tomu víc než odpovídá :-)

The Pretty Reckless - My medicineNaživo...
The Pretty Reckless - My Medicine (Live Rock Am Ring 2011)The Pretty Reckless - Make me wanna die